FAQ - často kladené dotazy

1) Co je Za-Play?

Stránka Za-Play je projekt určený youtuberům, kteří se teprve rozkoukávají v džungli zvané Youtube. Nadějní a talentovaní začínající youtubeři tu mohou publikovat svá videa a díky komunitě právě zde na Za-Play si mohou získat nové publikum a zejména pak odezvu, která jim pomůže svůj vlastní kanál zdokonalit a zviditelnit.
A nejtalentovanějším tvůrcům umožníme mít vlastní pořad přímo na kanálu za-play. Pro více informací můžeš mrknout na: http://za.play.cz/za-play-cz/o-projektu/.

2) Jak to funguje na webu?

Za-Play umožňuje zaregistrovaným členům publikovat na své stránce jejich videa, která jsou pak volně dostupná jak ostatním členům, tak široké veřejnosti.
Nejen, že tak youtuber vstoupí do povědomí více a více lidem, ale zároveň tak získává zkušenosti, které mu pomohou v budoucím tvořivém životě. S naší milou a sdílnou komunitou si může vyměňovat poznatky, triky a tajemství, které všem pomůžou se zlepšovat a růst. Jako bonus je tu bodový systém, kde sbíráš body a odznaky a můžeš soupeřit se svými kamarády. Na videa se můžeš podívat přímo tady: http://za.play.cz/vase-videa/.

3) Jaký je rozdíl mezi webem Za-Play a Youtube kanálem Za-Play?

Webová stránka Za-Play se soustředí na začínající youtubery, kteří tu mohou publikovat svojí tvorbu
a v ideálním případě jim posloužit jako odrazový můstek pro svůj vlastní kanál. Youtube kanál Za-Play je něco jako její sourozenec. Vycházejí tam zábavná videa a zajímavé pořady, které tvoří už zkušenější autoři. Pokud jsi youtuber s nápadem na vlastní pořad a chceš být součástí tohoto projektu, neváhej a vyplň přihlášku.
Ti nejlepší se mohou dostat k vydávání videí na náš kanál a otevřít si tak cestu do světa youtube. Podívej se na něj tady: https://www.youtube.com/channel/UCi-u6W6TQEvnri6SUOF15aA

4) Můžu se podílet? A jak?

Samozřejmě, že ano! Na webu se může podílet každý, kdo se zaregistruje. Jen bychom byli neradi, aby se tu šířil nějaký závadný (rozuměj nenávistný, vyloženě sprostý, apod.) obsah. Jsme si ale jistí, že takoví lidé se mezi námi nevyskytují. Pokud jde o Youtube kanál, i ty se můžeš podílet na jeho obsahu. Vyplň přihlášku,
a když nás zaujmeš, můžeš se stát členem týmu. Pro více info se mrkni na následující otázku.

5) Mám zájem být součástí Za-Play. Co pro to musím udělat?

V případě webu je to jednoduché, stačí se zaregistrovat a můžeš začít. Nezapomeň hodnotit a sdílet
a získávat tak body v našem bodovém systému. Zaregistruj se hned teď kliknutím na tlačítko „register“ na spodku libovolné stránky.
V případě kanálu je třeba vyplnit přihlášku umístěnou na webu, kterou vyplňuj svědomitě a pravdivě. Pokud nás zaujmeš, dostaneš příležitost vydávat na kanálu svůj vlastní pravidelný pořad. Budeš součástí týmu, jehož členové se také věnují Youtube tvorbě a budeš s nimi moci spolupracovat a získávat další cenné zkušenosti nezbytné pro život na Youtube. Vyplňuj hned tady: http://za.play.cz/prihlaska/.

6) Co mi to přinese?

Ať už budeš vydávat videa pomocí webu, nebo se staneš součástí tvůrčího týmu na kanálu, tvoje tvorba nezůstane bez povšimnutí. Navíc získáš zkušenosti jak s chodem kanálu, tak s vytvářením a publikováním tvých videí. Naše komunita je vždy ochotná poradit a poskytnout zpětnou vazbu
a naopak i my se rádi přiučíme něčemu novému a originálnímu. Také tak trochu nahlédneš do zákulisí Youtube a kdo ví, třeba to pro tebe bude začátek tvé Youtube kariéry.

7) Co se ode mě bude očekávat?

Pokud se staneš součástí našeho týmu, budeš muset být týmovým hráčem. Naší představou je pravidelné a stabilní vydávání pořadů, takže potřebujeme spolehlivé a pilné autory, které již mají zkušenosti s tvorbou videí a jsou schopni dodržovat termíny a vydávat tak, jak slíbí. Zároveň hledáme kvalitní a zábavný obsah, který bude bavit a bude zajímavý pro diváky kanálu. Rádi v čemkoliv pomůžeme a poradíme, ale snaha musí být na tvé straně.
Návrhy na otázky