Přihláška na kanál Za-Play.cz

Chceš být součástí projektu? Jsi youtuber, který pravidelně vydává videa, je svědomitý, spolehlivý a schopný pracovat týmově? Chceš se zdokonalovat a zlepšovat? Pak možná hledáme právě tebe! V našem týmu jsou volná místa pro pracovité lidi. Počet míst je však omezený, takže nehledáme jen tak někoho. Potřebujeme autora, který je schopný vést svůj vlastní pořad a dát mu určitou kvalitu, kterou bude schopný udržovat a vylepšovat. Nabízíme příležitost. Příležitost se zdokonalovat a rozvíjet se. Nikdo není dokonalý – rádi pomůžeme s případnými problémy a naopak se rádi přiučíme něčemu novému. Pokud tě výše napsané řádky zaujaly, neváhej a vyplň přihlášku. Budeme se těšit.

Tvůrčí tým Za-Play.
Základní Informace

- Napřed pár nezbytných údajů, nezapomeň vše vyplnit pečlivě a pravdivě.

Tvoje přezdívka (povinné)

Tvůj email (povinné)

URL tvého kanálu (pokud nějaký máš)

Počet odběratelů (povinné)

Jak dlouho tvoříš na Youtube?

Co nabízíš?

- Hledáme talentované a cílevědomé lidi, co mají našemu kanálu co nabídnout. Tahle část je velmi důležitá, ale je možné, že tě zkontaktujeme i za jiným účelem, pokud nás zaujmeš.

Jaký pořad, nebo typ videí bys točil na Za-Play? (povinné)

Jak často bys byl schopný vydávat? (povinné)

Pokud jsi zvolil "Jiné", napiš svou odpověď sem

Doplňkové informace

- I tyhle informace budou hrát roli ve výběru, je ale NEZBYTNÉ, aby jsi v této části nelhal (možná právě lží by ses mohl připravit o šanci u nás publikovat).

Tvé zájmy a koníčky (povinné)

Řekni nám něco o sobě (povinné)

Portfolio

- Projdeme si tvou tvorbu, ale hledat budeme POTENCIÁL, ne kvalitu, či kvantitu.

Ukázka tvé tvorby 1 (povinné)

Ukázka tvé tvorby 2

Ukázka tvé tvorby 3

Menší zkouška na závěr:

Umíš používat Google?

V tom případě najdi, jak se v programu Sony Vegas klíčuje pozadí a který Video Event FX se k tomu používá. Postup stručně popiš vlastními slovy.