INFORMACE O PROJEKTU

Zdravím,
Jmenuji se Nakashi, a rád bych ti představil svůj nový projekt pro začínající / lehce pokročilé youtubery, kteří právě prožívají ony těžké youtube začátky. Já sám jsem si tím prošel a vím, že to není nic lehkého a navíc je v dnešní době velmi obtížné se vůbec dostat do povědomí lidí, jelikož je tu velká a početná konkurence.nakashi
Vždy, když jsem si všiml nějakého nadějného začátečníka, nebo někoho s dobrým nápadem, tak jsem ho hned sdílel, a měl jsem radost, když se k němu díky mě dostalo alespoň pár lidí. Jenže účinek takového sdílení je velmi malý a kdybych každého sdílel na youtube / fanstránce, tak bych tím akorát zaspamoval sebe i své fanoušky…A to já opravdu nechci. Přišel jsem proto s nápadem na projekt, který by pomohl právě těmto nadějným začínajícím youtuberům překonat těžké začátky.
A tak vznikl tento projekt.
Hlavní náplní projektu je to, že pod jeden kanál budu shromažďovat ty nejlepší začátečníky na youtube a oni zde budou mít šanci publikovat svá videa a dostat je tak k širší veřejnosti a tím získat i větší odezvu na jejich tvorbu. Samozřejmě že jejich kanál zůstane nedotčený a budou ho moci propagovat v popisku videa. Jde tedy víceméně o samostatný pořad na našem kanále, kterým se procvičíte v potřebných znalostech a schopnostech a zároveň si jím můžete vybudovat dobré jméno a získat nové fanoušky.
Navíc budeš mít možnost být součástí komunity všech těchto skvělých a nadaných youtuberů a můžeš se tak naučit spoustu nových věcí, postupů a triků, které ostatní používají při své tvorbě a tím zdokonalit tu svou.
Takže pokud jsi začátečník na youtube, máš kvalitní tvorbu, a chtěl bys světu ukázat co v tobě je, stačí kliknout na tohle magické tlačítko:

za-playlogo (1)

…a přihlásit se do projektu Za-Play.cz.
Náš Tým projde všechny přihlášky a ty, které nás zaujmou nejvíce zkontaktujeme.
P.S.: Je šance, že se mi tvá tvorba zalíbí natolik, že zvážím případnou spolupráci (natáčení apod.)     :)